Obchodní podmínky

Pokud Vámi vybraný produkt z jakéhokoliv důvodu nesplňuje Vaše požadavky, můžete ho do 14ti dnů bez bližší specifikace vrátit. Poštovné hradí kupující. Na veškeré zakoupené zboží se vztahuje klasická dvouletá záruka, ze které vyjímáme následující možná poškození uživatelem:

Proděravění nebo deformace dýnka klobouku na základě zvýšeného mechanického tlaku

Námi nabízené klobouky jsou vyrobené z přírodních materiálů, které neumožňují majiteli aplikaci většího fyzického tlaku. Při manipulaci proto doporučujeme úchop výhradně za krempu klobouku. Neberte slamáky za vrchní část dýnka, a to ani v případě klobouků pánských. Dojde tak zcela jistě k jejich deformaci nebo dokonce proděravění, způsobenou přirozenou nižší pružností přírodních materiálů. Pokud chcete klobouk dokonale pružný, můžeme doporučit klobouky z umělých vláken, které jsou ale neprodyšné a náš obchod je nenabízí.

Deformace pokrývky hlavy vlivem vlhka

U reklamací bohužel neakceptujeme klobouky zdeformované vlivem vlhkosti. Klobouky ani čepice, které nabízíme nejsou určeny do deště, a to ani po jejich případné impregnaci.

Deformace pokrývky hlavy vlivem praní

Naše výrobky zásadně nejsou určeny do pračky. Výjimku tvoří dětské čepice, které je možné vyprat v ruce a kšilt následně přežehlit přes vlhkou bavlněnou utěrku. Na veškeré další produkty doporučujeme výhradně čistírnu.

Klobouky se strunou v lemu klobouku

Velká část širokých letních slamáků je vybavena strunou. Není možné reklamovat prasklou strunu v krempě klobouku, jelikož je možné ji zlomit pouze velkým fyzickým tlakem.

Deformace klobouku vlivem špatného uskladnění

Klobouk byste měli uchovávat ideálně v kloboukové krabici. Pokud jí nedisponujete, doporučujeme pro sezónní uskladnění klobouk zabalit do hedvábného papíru suché a tmavé místo a uskladnit ho bez dalšího mechanického vlivu okolí.

Deformace klobouku vlivem neadekvátního transportu

Klobouky ani čepice nepatří do batohu ani do kufru. Reklamace ztráty tvaru vlivem evidentně chybného transportu neakceptujeme.